Biuletyn Informacji Publicznej

Informacje prasowe

Informuję, że na dzień 27 lutego 2020 r. godz. 10:00 sala I Sądu Rejonowego w Sieradzu wyznaczono termin rozprawy w sprawie z oskarżenia publicznego przeciwko Pawłowi O. o czyn z art. 177§1 k.k. w zw. z art. 178§1 k.k. (spowodowanie wypadku komunikacyjnego i zbiegnięcie z miejsca zdarzenia).

Z uwagi na przewidywane przybycie licznej publiczności Prezes Sądu Rejonowego w Sieradzu zarządziła wydanie 28 kart wstępu na rozprawę. Dla przedstawicieli mediów przeznaczono 14 kart.

Karty wstępu zostaną przyznawane zainteresowanym wg kolejności zgłoszeń do 27 lutego 2020 r. godz. 9:30, przy czym dla:

  1. przedstawicieli mediów przez Rzecznika Prasowego Sądu Okręgowego w Sieradzu (pokój 110, email: rzecznik.prasowy@sieradz.so.gov.pl),
  2. publiczności przez Biuro Obsługi Interesanta Sądu Rejonowego w Sieradzu.

 

Sprawa w trybie wyborczym (wybory samorządowe) „o stwierdzenie nieważności wyborów do rady Miasta i Gminy Działoszyn oraz powtórzenie głosowania na Burmistrza w okręgu wyborczym Działoszyn”.

więcej o Komunikat w sprawie I NS 264/187

Sprawa zabójstwa dokonanego w celu zatarcia śladów kradzieży zaistniałego 29 stycznia 2016 r. w Działoszynie.

więcej o Komunikat w sprawie II K 2/17

Sprawa doprowadzenia, w okresie od czerwca do września 2015 r., trzech małoletnich do poddania się i wykonania innej czynności seksualnej, a także posiadania treści pornograficznych z udziałem małoletnich.

więcej o Komunikat w sprawie II K 394/16 Sądu Rejonowego w Sieradzu

Sprawa dotyczącą zarzutów udziału w zorganizowanej grupie przestępczej mającej na celu popełnianie przestępstw z użyciem przemocy oraz gróźb bezprawnych, zmierzających do wymuszenia środków pieniężnych, a także wręczenia korzyści majątkowej osobie pełniącej funkcję wójta Gminy Pcim w związku z pełnieniem tej funkcji.

więcej o Komunikat w sprawie II K 52/13

Strona: [1] | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
przejdź do góry strony