Biuletyn Informacji Publicznej

Kontakt

Sąd Okręgowy w Sieradzu
Aleja Zwycięstwa 1
98-200 Sieradz
tel. 43 826 66 00
fax 43 827 10 14
administracja@sieradz.so.gov.pl

 

Osoby funkcyjne

Prezes Sądu Okręgowego w Sieradzu - prezes@sieradz.so.gov.pl

Dyrektor sądu - Robert Szczepaniak - dyrektor@sieradz.so.gov.pl

Rzecznik prasowy - SSO Jacek Klęk - rzecznik.prasowy@sieradz.so.gov.pl

Kurator Okręgowy - Marzena Depińska - kurator@sieradz.so.gov.pl

 

Wydziały

I Wydział Cywilny - cywilny@sieradz.so.gov.pl

I Wydział Cywilny - Sekcja Rozwodowa - rozwody@sieradz.so.gov.pl

II Wydział Karny - karny@sieradz.so.gov.pl

III Wydział Penitencjarny - penitencjarny@sieradz.so.gov.pl

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - ubezpieczenia@sieradz.so.gov.pl

 

Inne

Sekretariat prezesa - sekretariat@sieradz.so.gov.pl

Oddział Administracyjny - administracja@sieradz.so.gov.pl

Oddział Finansowy - ksiegowosc@sieradz.so.gov.pl

Biuro obsługi interesantów - boi@sieradz.so.gov.pl  

Punkt informacyjny Krajowego Rejestru Karnego (KRK) - krk@sieradz.so.gov.pl

RODK - rodk@sieradz.so.gov.pl

Informatyk - informatyk@sieradz.so.gov.pl

przejdź do góry strony