Kontakt

Sąd Okręgowy w Sieradzu
Aleja Zwycięstwa 1
98-200 Sieradz
tel. 43 826 66 09
fax 43 656 89 75
administracja@sieradz.so.gov.pl

 

Biuro Obsługi Interesantów - tel. 43 826 66 09 | boi@sieradz.so.gov.pl

 

Krajowy Rejestr Karny (KRK) - tel. 43 826 66 91 | krk@sieradz.so.gov.pl

 

Prezes Sądu Okręgowego w Sieradzu - SSO Elżbieta Zalewska-Statuch - prezes@sieradz.so.gov.pl
Sekretariat - tel. 43 826 66 07 | sekretariat@sieradz.so.gov.pl

 

Dyrektor Sądu Okręgowego w Sieradzu - Robert Szczepaniak
Sekretariat - tel. 43 826 66 02 | dyrektor@sieradz.so.gov.pl

 

Rzecznik prasowy - SSO Jacek Klęk - tel. 43 826 66 24 | tel. 509 901 709 | rzecznik.prasowy@sieradz.so.gov.pl

 

Kurator Okręgowy - Marzena Depińska - tel. 43 826 66 90 | kurator@sieradz.so.gov.pl

 

Wydziały

I Wydział Cywilny - tel. 43 826 66 11 | tel. 43 826 66 12 | tel. 43 826 66 76 | cywilny@sieradz.so.gov.pl

I Wydział Cywilny - Sekcja Rozwodowa - tel. 43 826 66 15 | rozwody@sieradz.so.gov.pl

II Wydział Karny - karny@sieradz.so.gov.pl
Sprawy karne - tel. 43 826 66 21 | tel. 43 826 66 22
Sprawy penitencjarne - tel. 43 826 66 31 | tel. 43 826 66 32

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych - tel. 43 826 66 41 | tel. 43 826 66 42 | ubezpieczenia@sieradz.so.gov.pl

 

Inne

Biuro Podawcze - tel. 43 826 66 60

I OZSS w Sieradzu - tel. 43 826 66 61 | ozss@sieradz.so.gov.pl

II OZSS w Zduńskiej Woli - tel. 43 826 66 92 | ozss2@sieradz.so.gov.pl

Oddział Administracyjny - tel. 43 826 66 50 | administracja@sieradz.so.gov.pl

Oddział Finansowy - tel. 43 826 66 54 | k.kominiarek@sieradz.so.gov.pl

Administrator Danych Osobowych - prezes@sieradz.so.gov.pl

Inspektor Ochrony Danych - iod@sieradz.so.gov.pl

Informatyk - informatyk@sieradz.so.gov.pl